20 HAZİRAN 2017 SALI KOCAELİ TAHMİNLERİM

20 HAZİRAN 2017 SALI KOCAELİ TAHMİNLERİM

Bugün Kocaeli Kartepe Hipodromunda 9 koşulu cazip bir bir program var.Programa baktığımızda maiden koşularda favoriler net olarak çok ağır basıyor, Onun dışındaki koşularda denk güçlerin mücadelesine sahne olacak. Ben bu programdaki BANKO tercihlerimi ise 1.ci ve 9.koşudan yana kullandım ve açıkçası ikisininde çok kolay kazanmasını bekliyorum. Umarım her şey düşündüğümüz gibi hayata geçer ve hep beraber güzel bir ikramiyenin sahibi oluruz. Ben tekrardan tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diler sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ederim.

TORUNUM BULUT

Grubun en tecrübeli ve en istikrarlı ismi olan bu tay artık çok müsait rakipler yanında fazlası ile gecikmiş 1.cilik hasretine son verirken 1.ci altılı ganyan şablonumunda en sağlam BANKO ismi olur.

ARTİSEMRE & AÇIK KIRMIZI

Yine gruptan çok farklı performansları ve fit durumları ile bir hayli dikkat çeken bu ikiliden en az hata yapan bu kez kazanıp maidena veda edecektir kanısındayım.Bu ikiliyi mutlaka ayırmak isterseniz dişi rakibinin bir adım önünde olduğunu düşündüğüm güçlü fizik yapısı ve eşgali ilede tercihimi ARTİSEMRE’den yana kullanırım.

GIRLS PRINCESS & LAST SHADOW

Kuma göre eksik koşacağını düşündüğüm çim pistte tabela dışında 5.ci kalmasına rağmen yinede çok tatminkar gördüğüm GIRLS PRINCESS ve son üç startındada ikiliden düşmeyerek muazzam bir form grafiği yakalayan LAST SHADOW arasındaki çetin ve zevkli mücadele kazanan ismi tayin edecektir.

BURÇAKHAN

Son koşularında biraz beklentilerin altında kalsada bir süre dinlendirilen ve çok iyi bir hazırlık dönemi geçiren bu safkan, idman pistindede adeta ışık saçıyor.Bir çok süratli ve seri stilli ismin toplandığı bu koşuda, ortalarda takip edeceği bu koşuyu, amansız binicisinin sonlardaki çılgın teşfikleri ile bu ismin kendini fotoya atma şansını çok yüksek görüyorum ve şablonumdada günün ilk alternatif teki olarak değerlendiriyorum.

AZRACIM

Kum çim ayırt etmeden çok istikrarlı yarışlar koşan bu kısrak son startında ise anormal bir trafik problemi yaşamış adeta yol bulabilmek adına binicisi kendini yırtmıştı.Aradığı yolu çok geç bulunca müthiş spirinti ile çok yakın ara 2.ci kalan bu isim bir hayli lehine olacağını düşündüğüm pist ve mesafede günün bir başka sığınılabilecek limanı olacaktır.

KILIÇHAN

Bursa’dan buraya çok iyi durumda gelen grubun tecrübeli taylarından biri olan bu isim bu kez nispeten daha uygun rakipler yanında az ama öz at binen tecrübeli binicisinin nezaretinde kazanıp maidena veda etmeye en yakın isim olacaktır.

DİYARBEYİ

Son startında koşunun her yerinde kolay gözüken ve tutarak virajı dönen bu safkan, önde çala kamçı giden rakibinin içine çok rahat gelmesine rağmen, yanında çok fazla oyalanınca dıştaki rakibini bir daha cesaretlendirerek, bana göre hiç kaybetmiyeceği yarıştan tabiri cahizse, bedavadan birazda binicisinin önemli katkıları ile yarışı hediye ederek 2.ci kalmıştı.Bugün bana göre en ideal mesafesine çıkan bu isim idman pistine sığmayan çok fit görüntüsü ilede bu kez aynı hataya düşmez ve akşam programınında en sağlam BANKO ismi olur.Burada sıralı ikili yada tabela bahis oynuyacak yarışsever dostlarımada bugün olmasada eli kulağında bir isim olan SİNAÇÖLÜ8)’nüde şiddetle tavsiye ederim.

 

1.Cİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7 BANKO

2.AYAK : 1 – 9

3.AYAK : 1 – 2

4.AYAK : 12 – 2 – 4 – 5 / 8 – 6

5.AYAK : 10 // 1 – 12 – 6 – 3 – 9

6.AYAK : 2 / 7 – 1 – 4

 

YEDİLİ  GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1 – 2

2.AYAK : 12 – 2 – 4 – 5 

3.AYAK : 10 // 1 – 12 – 6 – 3 – 9

4.AYAK : 2 / 7 – 1 – 4

5.AYAK : 4 BANKO

6.AYAK : 2 – 7 – 4

7.AYAK : 4 BANKO

2.Cİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 12 – 2 – 4 – 5 / 8 – 6

2.AYAK : 10 // 1 – 12 – 6 – 3 – 9

3.AYAK : 2 / 7 – 1 – 4

4.AYAK : 4 // 3 – 2

5.AYAK : 2 – 7 – 4 / 5 – 9

6.AYAK : 4 BANKO

TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir