08 OCAK 2019 SALI ADANA TAHMİNLERİM (ALTILI TUTTU)

08 OCAK 2019 SALI ADANA TAHMİNLERİM

Bugün Adana Yeşiloba hipodromunda 7 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Her zaman olduğu gibi buradaki dostlarımızdan aldığımız bir kaç önemli bilgiyi detaylı çalışma ve analizlerimiz ile harmanlayarak bir kez yorum ve şablonlarımızı bilginize sunduk.Umarım herşey düşündüğümüz ve kurguladığımız gibi hayata geçer ve bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ediyorum.

Altılı ganyanın 1.ayağında ilk kez start alacak olan 3 yaşlı İngiliz taylarının 1.lik mücadelesine şahit olucaz.Son günlerde idmanlarında çok fazla dikkat çeken ve kum piste çok yatkın bir pedigriye sahip BABA HANCI 1.liğin en güçlü adayı olacaktır.

Günün 2.ayağınsgeldiğimizde ise çok ciddi kilo avantajına sahip olacak GAZINÇ çok formda binicisi ile ideal pist ve mesafesinde bu kez fotoyu önde geçebilir.

Son iki startındaki 2.likleri çok dikkat çekici olan ve hazırlık olarakta çok yeterli gözüken BABADAĞINOĞLU uygun sikleti ile bu kez 1.liğin en güçlü adayıdır.

AŞEMEZ’in formu gücü ve kalitesi tabiki tartışılmaz bir durum, ancak bugün çok çetin bir mücadele bizleri bekliyor,şablona sığdıramadığım iki isim ile beraber 6 isminde 1.lik mücadelesine ortak olabileceğini düşünüyorum.

Yine ilk kez start alacak 3 yaşlı İngiliz taylarının koşusunda AZARAKS gibi sınıf bir safkan ile anneden kardeş olan ve tam hazır gözükmeyen bir hayli vasat rakipler yanında köyünün iyisi olarak ön plana çıkan PACHINKO eküri avantajı ilede benimde bu programdaki bir başka liman tercihim olacaktır.

Start aldığı son koşuda az farkla 2.kalırken görüntü olarak gayet ışıklı gözüken bir sonraki koşusu içinde çok olumlu sinyaller veren THE BEST OF TIME bir hayli lehine gelişecek süratli gidişatta bu kez somlarda çok daha diri  ve akışlı gelecek bu safkan kendisini çok iyi tanıyan tecrübeli binicisi ve yeterli idman görüntüsü ilede benimde bu programdaki en çok güvendiğim BANKO ismim olacaktır.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (ALTILI TUTTU 277 TL.)
1.AYAK : 1,8,4,,2,3
2.AYAK : 9,2,5,4,,6,8
3.AYAK : 7,,5,9,2
4,AYAK : 2,,6,1,5
5.AYAK : 3,,8,6,2
6,AYAK : THE BEST OF TIME (6) BANKO

TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.
Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.
sixtech@outlook.com
twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir