09 TEMMUZ 2019 SALI ANKARA TAHMİNLERİM

09 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM

Bugün Ankara 75. yıl hipodromunda iki altılıdan oluşan 9 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Her zaman olduğu gibi buradaki dostlarımızdan aldığımız bir kaç önemli bilgiyi detaylı çalışma ve analizlerimiz ile harmanlayarak bir kez yorum ve şablonlarımızı bilginize sunduk.Umarım herşey düşündüğümüz ve kurguladığımız gibi hayata geçer ve bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ediyorum.

Bugüne kadar kum pistte start aldığı tek yarışını adeta gezinti yaparcasına çok kolay kazanan ve idman pistinde de çok formda bir görüntü sergileyen FIRE OF WORLD, yine en az kendisi kadar formda ve bu takiplerin çok üzerinde bir kaliteye sahip olan ekürisi ile birlikte bu programdaki en sağlam BANKO isim olacaktır.

Son koşularında çok ciddi bir form sıçraması gösteren ve son olarak start aldığı Grup 1 mücadelede dahi hiç sırıtmayan ve tabela dışında 6. kalmasına rağmen çok tatminkar bir netice alan GÖLGEYELE bu kez çok daha dişine grupta günün önemli liman tercihlerinden biri olacaktır.

Verdiği önemli aradan sonra belirli aralıklar ile üst üste gördüğü koşular sonrası çok daha iyi duruma gelen özellikle son iki startındaki uzun mesafeli koşularında bugüne çok olumlu sinyaller veren ROCKET GIRL bu kez nispeten daha uygun rakipler yanında yeterli yarış hazırları ilede günün bir başka alternatif tek ismi olacaktır.

Bir süredir sıkı takip altında tuttuğum ve özellikle son startında ciddi trafik problemleri yaşayan ve bariz faullere maruz kalan KAPIDAĞ bugün piste çok daha etkili ve usta bir binici ile çıkıyor.Bugün çok ciddi bir gidişat avantajına sahip olacak ve bir hayli sert tempolarda cereyan etmesini beklediğim bu koşuda bu kez sonlardaki etkili sprinti ile bu kez neticeye ulaşacaktır, bu programdaki son BANKO tercihim olacaktır.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (1.ALTILI TUTTU)

1.AYAK : 5,3,4,6

2.AYAK : 5,1,3,,4,7

3.AYAK : FIRE OF WORLD (2)⭐️

4.AYAK : 6,,8,7,5

5.AYAK : 6,3,9,1,,2,5,11

6.AYAK : 10,,9,5,3


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 6,,8,7,5

2.AYAK : 6,3,9,1,,2,5,11

3.AYAK : 10,,9,5,3

4.AYAK : 1,2,5,6

5.AYAK : 6,11,5,,2,9

6.AYAK : KAPIDAĞ (8)⭐️


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sixtech@outlook.com

twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir