26 EKİM 2019 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM

26 EKİM 2019 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM 

Bugün Ankara 75.yıl hipodromunda iki altılıdan oluşan 9 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Her zaman olduğu gibi buradaki dostlarımızdan aldığımız bir kaç önemli bilgiyi detaylı çalışma ve analizlerimiz ile harmanlayarak bir kez yorum ve şablonlarımızı bilginize sunduk.Umarım herşey düşündüğümüz ve kurguladığımız gibi hayata geçer ve bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ediyorum.

Önemli problemler yaşadığı için sahalardan yaklaşık 6 ay uzak kaldıkatan sonra çok başarılı bir geri dönüş yapan katıldığı son dört koşunun ikisini kazanıp birindede 2. olan ORDER OF THE ROSE özellikle son startında biraz aleyhine mesafeye ve yarışın en can alıcı yerinde yediği çok sert faule rağmen bana göre çok tatminkar bir 2.lik elde etmişti.Bugün tekrardan en ideal pist ve mesafesine geri dönüş yapan bu safkan bu kez çok daha etkili amansız binicisi ve ciddi yarış hazırlıkları ilede benimde bugünkü 1.altılı ganyan şablonumun en güvenilir BANKO ismi olacaktır.

Yarış yaşamına başladığı ilk günden beri çok ilginç kır tonu ve çok heybetli eşgali ilede özel ilgi ve alaka ile takip ettiğim SHARPA şu anda belkide yarış yaşamının en parlak form dönemini geçiriyor diyebiliriz.Kum pisttede çok etkili olabilen bu safkan kusursuz idman ve ahır bakımı ilede bir hayli lehine gelişecek bu koşu gidişatında adeta bütüneştiği usta binicisi ilede benimde bu programdaki bir başka liman tercihim olacaktır.

Gerek son iki startındaki performansı gerekse bu koşu öncesi hazırlıklarında çok ciddi form yükselişine geçen ve bugün sahaya çok fit durumda çıkacak olan PRINCESS DI çok ciddi başlangıç tempolarına çıkmasını ve anormal sert geçmesini beklediğim bu mücalede bilinen ölümcül spirinti ile şampiyon binicisinin nezaretinde bu kez sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim bu kısrağın bu kez fotoyu tüm rakiplerinden önce geçmeside günün en normal sonuçlarından biri olacaktır.

Bugüne kadar göstermiş olduğu ve performans ve ortaya koyduğu dereceler ilede bugün bu rakipler yanında çok fazla ön plana çıkan AMBUSHER kusursuz form durumu ve çok etkili binicisi ilede bence bu kez kolay kazanıp maidena veda edecektir, günün ve 2.altılı ganyan şablonumunda son BANKO tercihi olacaktır.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM


1.AYAK : 7,1,3,5


2.AYAK : 7,4,2,1


3.AYAK : ORDER OF THE ROSE (2)⭐️


4.AYAK : 4,5,8,7,,2,3


5.AYAK : 9,3,4,12,,2,5


6.AYAK : 6,,1


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (ALTILI TUTTU 590 TL)


1.AYAK : 4,5,8,7,,2,3


2.AYAK : 9,3,4,12,,2,5


3.AYAK : 6,,1


4.AYAK : 2,5,3,1


5.AYAK : 5,,1,2,3


6.AYAK : AMBUSHER (1)⭐️


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sixtech@outlook.com

twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir