18 MART 2020 BURSA TAHMİNLERİM (ALTILI TUTTU 2,830 TL)

18 MART  2020 ÇARŞAMBA BURSA TAHMİNLERİM 

Bugün Bursa Osmangazi hipodromunda 7 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Her zaman olduğu gibi buradaki dostlarımızdan aldığımız bir kaç önemli bilgiyi detaylı çalışma ve analizlerimiz ile harmanlayarak bir kez yorum ve şablonlarımızı bilginize sunduk.Umarım herşey düşündüğümüz ve kurguladığımız gibi hayata geçer ve bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ederim.

Bugün Bursa Osmangazi hipodromunda gerçekten çok zorlu bir program var, açıkçası çok fazla kafa patlatmama rağmen bir türlü şablonumda tek bırakabilecek ismi bir türlü bulamadım, ve bugünkü çatımı hiç tarzım olmasada çatımı teksiz kurmaya karar verdim,

Günün 3.ayağında ilk startında kendi halinde çokta üzerine gidilmeden tabela dışında 6. kalan QUR PRIDE güçlü fiziği ve eşgali ile bir hayli dikkatimi çekmişti, bugün kondisyon ve hazırlık olarak çok daha iyi durumda piste çıkacak olan bu safkan günün ilk alternatif TEK’i olacaktır.

Son iki startını kazanarak ciddi bir form sıçraması gösteren ÖZEKAN açıkçası bugünde benzer koşullarda favori olmayı hakediyor.Ancak uzun süredir sıkı takibimde olan ve bugün çok önemli kilo avantajınada sahip olacak YÜREKLİ TAY’ı yetenekli binicisi ile favorinin yanında sigorta olarak bulunduruyorum.

Özellikle anne tarafından çok güçlü bir kan hattına sahip olan ancak bugüne kadar beklentilere tam anlamı ile cevap vermeyen TIME TO INVOLVE bugün yeni usta ilgililerinin nezaretinde piste çıkıyor.İlk kez dilbağı takısı alan bu safkan idmanlarındada birbirinden dereceli işyeri imza atarken çok olumlu sinyaller verdi, günün son liman tercihidir.Her iki startındada çok tatminkar 3.lükler alan biraz ağır kanlı bir yapıya sahip olan CRAZY HEART bu kez sprintini tuttura bilirse favoriye sert rakip olur.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM (ALTILI TUTTU 2,830 TL)


1.AYAK : 9,8,3,2,,7,5,11


2.AYAK : 12,3,6,2,,1,10


3.AYAK : 7,,5


4.AYAK : 3,,8


5.AYAK : 7,,2


6.AYAK : 12,11,16,,3,6


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sixtech@outlook.com

twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir