17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL TAHMİNLERİM (2.ALTILI TUTTU 1052 TL)

17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL TAHMİNLERİM

İlk kez start alacak 3 yaşlı İngiliz taylarına ait şartlı 1 koşularda öncelikle, bugün yarış kariyerlerinin ilk sınavına çıkacak olan, binbir emek ve özveri ilede bugünlere getirilen tüm safkanların başarılar ile dolu bir yarış yaşamı geçirmelerini temenni ederim.

2.Koşu : Vıctory Gallop gibi ülkemizde tayları büyük başarılar sağlayan çok klas bir aygırın temsilcisi olan ZABUNHAN anne hattındanda çok güçlü bir pedigriye sahip olan TAPIT GIRL isimli kısrağın sahaya gelen ilk temsilcisi olarak bir hayli dikkat çekiyor.Özellikle son olarak yapmış olduğu 1000 metrelik galobunda formunun tavan yaptığını net olarak gösteren bu safkan 1.liğin en güçlü adayı olacaktır.

3.Koşu : Bu pistte ve mesafeler uzadıkça çok daha etkili yarışlar koşacağını düşündüğüm ZLATIBOR bu kez nispeten daha uygun rakipler yanında amansız binicisi ile TEEN SPIRIT önünde bence koşuyu kazanan taraf olacaktır, bu programdaki ilk BANKO tercihimdir.

5.Koşu : Çok usta ellerde bu koşuya hazırlanan ve bir dişi tay olmasına rağmen çok güçlü fizik yapısı ve eşgali ilede bir hayli dikkat çeken JAPS BOMB son günlerde birbirinden dereceli işleri el oynatmadan yapıyor diyebiliriz.İç kulvar avantajı ilede starttan çıktığı gibi koşuyu bir çırpıda bitirmeye çok yakın gözüküyor.

9.Koşu : Şu anda sahalarımızdaki koşar durumda olan kısrakların içinde en istikralı ve sağlıklı isimlerin başında gelen ŞEKER HANIM bugün için çok ciddi bir gidişat avantajınada sahip gözüküyor.Bugün startla beraber tüm rakiplerine temposunu kabul ettirecek bu safkanın kendisini çok iyi tanıyan usta binicisi ilede bir beyaz bayrak ayna koşusu yaparak kazanmasını bekliyorum, günün 2.BANKO ismidir. 

10.Koşu : Bugüne kadar start aldığı yarış yaşamının 5 startındada gücünü ve kalitesini çok net bir şekilde ortaya koyan KARAMUSTAFA son startınıda çok ciddi faullere maruz kaldığı için kaybetmişti.Çok itinalı bir şekilde bu koşuya ciddi işler ile hazırlanan bu klas safkan kusursuz ahır bakımı ilede günün önemli liman tercihlerinden biri olacaktır.

11.Koşu : SABIRLI gibi efsane bir safkandan sonra sahaya pek fazla ses getiren bir isim getiremeyen SAN ekürisine ait olan EMPRESS FAUSTINA‘nın çok yetenekli bir tay olduğunu ve gelecek vaad ettiğini şimdiden söylemek isterim.İdman pistindeki kendinden çok emin tavırları ve çok yarışçı görüntüsü ilede safkandan günün kapanışı gelebilir.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,,8,2,7

2.AYAK : 4⭐️

3.AYAK : 3,1,6,2

4.AYAK : 12,,7,3,15

5.AYAK : 7,8,4,,12,5

6.AYAK : 9,1,7,17,,6,15


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (ALTILI TUTTU 1052 TL)

1.AYAK : 7,8,4,,12,5

2.AYAK : 9,1,7,17,,6,15

3.AYAK : 3,2,7

4.AYAK : 3⭐️

5.AYAK : 4,3,8

6.AYAK : 12,,5,7,13,2,4


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sixtech@outlook.com

twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir