01 EKİM 2020 PERŞEMBE ANKARA TAHMİNLERİM (1.ALTILI TUTTU)

01 EKİM 2020 PERŞEMBE ANKARA TAHMİNLERİM

Bugün Ankara 75.yıl hipodromunda iki altılıdan oluşan 10 koşulu keyiflli ve zorlu bir program, ben şimdiden tüm iştirakçılara sağlıklı ve bol kazançlı bir gün dilerim.

Performans ve kalite olarak bugün için gruptan bir hayli farklı gözüken KAYAKARDEŞLER bu kez kazanmaya fazlası ile yakın gözüküyor.Çok ciddi kilo avantajı ve istikrarlı yarışları ile UÇANDEDE ve bugün için önlerde çok fazla rahatsız edilmez ise NEFERTAY favorinin en ciddi rakipleri olacaklardır.

İlk kez start alacak olan 2 yaşlı dişi ingiliz taylarına ait şartlı 1 mücadelede gerek idman görüntüsü gerek güçlü fizik yapısının yanısıra çim piste çok yatkın pedigrisi ilede HİLAL SULTAN benim bu koşuda en çok dikkatimi çeken tay oldu diyebilirim, bana göre 1.liğin en güçlü adayıdır.

Çok dengesiz bir tay olsada bugün nispeten çok daha uygun rakipler yanında start alacak olan YELTAY BEY rakiplerinide temposunu kabul ettirirse bir şekilde fotoyu önde geçebilir.Gördüğü koşu sonrası idman pistinde bir hayli farklılaşan MAHMUDİYELİ‘den bugün çok ters bir yarış gelebilir.Koşudaki diğer şanslı isimler sırası ile şablonumda olacaktır.

Açıkçası burada çok fazla söze gerek yok, son koşularında tekrardan eski parlak formuna ulaşan ÖZBİLDEN için çok müsait rakipler yanında kolay bir yarış olacaktır kanısındayım, AGF tablosundada görüldüğü gibi günün en sağlam BANKO ismi olacaktır.

Çim piste daha yatkın bir isim olsada yarış içinde çok kolay gidebilen TSARIGRAD usta ve klas binicisinin ısrarı ile bugün içinde benim bu koşudaki favori ismim olacaktır.Ama genel itibari ile gayet bir zorlu koşu olarak göze çarpıyor, imkanlar dahilinde at yazmakta fayda var derim.

Açıkçası günün en zor ve çakişmeli mücadelelerinden biri olmaya aday bir koşu öne gidenler ve bekleyenler arasında çetin bir mücadele olacak, bugüne kadar start aldığı tüm koşularda hiç ilk ikiden düşmeyen ve kalitesini net olarak ortaya koyan HAYALET KIZ ve beklemeye alıştırıldıktan sonra çok farklı bir kimliğe bürünen MICE MACHO MAN kendisini çok iyi tanıyan binicisi ilede koşunun önde gelen isimleri olacaklardır.

İlk kez start alacak olan 2 yaşlı dişi ingiliz taylarına ait şartlı 1 mücadelenin bölünen koşunun 2.ayağında gerçekten çok hazır ve iddialı taylar var, ben açıkçası bir ismi ön plana çıkaramadım, sıralamam şablonda olacaktır.

Her zaman bu tip rakipler ile çok rahat mücadele edebilecek güç ve kalitesi ile ARDAŞAH‘ın bugün içinde fotoyu herkesten önce geçmesi günün en normal sonuçlarından biri olacaktır.

Kilo farklarının, form durumlarının ve yarış gidişatının neticeyi belli edeceği bu koşuda bugün için KARMA FELSEFESİ bugün için çok fazla ön plana çıksada yinede zorlu bir mücadele olacaktır.

Bugüne kadar gerçek güç ve kalitesini sahaya yansıtamayan ve beklentilerden çok uzak kalan SAVAŞ BEY için artık tüm şartlar oluşmuş gözüküyor, çok ciddi kilo avantajı ilede bu kez yarış yaşamının ilk 1.liğne çok yakın gözüküyor.Uzun süredir sıkı takip altında tuttuğum ve bu kez nispeten çok daha uygun rakipler yanında start alacak olan BLACK MERT sonlardaki etkili spirinti ile tüm rakiplerini avlayabilir, favorinin tek ciddi rakibidir.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (1.ALTILI TUTTU 165 TL)

1.AYAK : 1,,2,5

2.AYAK : 5,,2,3,9

3.AYAK : 1,4,3,2,,6,5

4.AYAK : 1⭐️

5.AYAK : 4,9,6,,1,2

6.AYAK : 4,5,,8,3


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 4,9,6,,1,2

2.AYAK : 4,5,,8,3

3.AYAK : 1,4,7,9

4.AYAK : 1,,4,2,6

5.AYAK : 5,,1,3

6.AYAK : 10,,5


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sixtech@outlook.com

twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir