12 EKİM 2020 PAZARTESİ BURSA TAHMİNLERİM (2.ALTILI TUTTU 960 TL.)

12 EKİM 2020 PAZARTESİ BURSA TAHMİNLERİM

Bugün Bursa Osmangazi hipodromunda iki altılıdan oluşan 9 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Her zaman olduğu gibi buradaki dostlarımızdan aldığımız bir kaç önemli bilgiyi detaylı çalışma ve analizlerimiz ile harmanlayarak bir kez yorum ve şablonlarımızı bilginize sunduk.Umarım herşey düşündüğümüz ve kurguladığımız gibi hayata geçer ve bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ederim.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 3,4,2

2.AYAK : GÜRDORU (4)⭐️

Yarış yaşamının ilk startında padok görüntüsüne hayran kaldığım bu tayı koşu içerisindede özel ilgi ve alaka ile takip etmiştim.Düzlüğe yaklaşılırken viraj üzerinde çok ciddi faullare maruz kalan aynı zamandada binicisinin o gün için çok eksik kaldığı bu safkan, koşuyu tabela dışında 7. bitirmesine rağmen fotoyu hem çok diri geçmişti hemde ortaya koymuş olduğu derece ilk startı için fazlası ile tatminkardı.Bugün koşuya yarış hazırlıklarını birlikte yaptığı aprantisi ile iştirak edecek bu safkan önemli kilo avantajı ve yeterli yarış hazırlıkları ilede benimde bu programdaki ilk BANKO tercihim olacaktır.

3.AYAK : 6,2,4

4.AYAK : 4,3,8,6,,1,2,7

5.AYAK : 7,,1,5,4

6.AYAK : 6,9,2,1,,4,3,5


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (2.ALTILI TUTTU 960 TL.)

1.AYAK : 4,3,8,6,,1,2,7

2.AYAK : 7,,1,5,4

3.AYAK : 6,9,2,1,,4,3,5

4.AYAK : SOZOPOL (7)⭐️

Son koşularında çok ciddi rakiplerle mücadele eden bir önceki yılın en büyük derbisi Gazi koşusunda virajı uzak farkla önde dönen bu safkan o gün için her ne kadar sonlarda mücadeleden düşsede bugün baktığımızda ise hem rakipler hemde kilosu çok uygun gözüküyor.Bu kez starttan çıktığı gibi net bir beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim bu safkan benimde bu programdaki 2.BANKO ismim olacaktır.

5.AYAK : 9,,7,5,2,4

6.AYAK : BARLIKEFE (2)⭐️,,ALTINKURUŞ (9)

Güçlü pedigirisi ile start aldığı ilk günden beri büyük beklentiler içinde olduğum BARLIKEFE bu haftaki hazırlıklarında bir haylı farklılaşmış gözüküyor, bugün içinde bu koşudaki favori ismim olacaktır.Son startında nihayet gerçek kalitesine yakışır koşan ALTINKURUŞ favorinin en ciddi ve tek rakibi olacaktır.


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Tüm soru ve görüşleriniz için aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sixtech@outlook.com

twitter@gokmen_tunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir