31 MAYIS 2021 PAZARTESİ BURSA TAHMİNLERİM

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ BURSA TAHMİNLERİM

Bugün Bursa Osmangazi hipodromunda 8 koşulu keyifli ve bir o kadarda çok zorlu bir program var. Her zaman olduğu gibi buradaki dostlarımızdan aldığımız bir kaç önemli bilgiyi detaylı çalışma ve analizlerimiz ile harmanlayarak bir kez yorum ve şablonlarımızı bilginize sunduk.Umarım herşey düşündüğümüz ve kurguladığımız gibi hayata geçer ve bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.Ben şimdiden tüm yarışsever dostlarıma bol şanslar diliyor, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi temenni ederim.

NİLGÜN SULTAN

Start aldığı son koşuda çok kötü yerlerde kalan ve nerede ise virajı en gerilerde dönen bu kısrak, düzlüğe çıkıldığındada kendini en dışarlara atmıştı.Son metrelerde adeta yıldırım gibi gelerek, kendini 4.lüğe atarken açıkçası kazanan isimden daha diri ve akışlı gözüküyordu.Bugün sanırım binicisi aynı hataya düşmeyecektir, koşuyu daha iyi yerlerde takip edecektir, bu programdaki ilk alternatif tek ismimdir.

HOUCLINI

Start aldığı son koşudada çok ön planda önerdiğim, ancak bu koşusunıa o gün için hiç bir anlam veremediğim bu safkan, adeta hiç bir şey yapmadan tuta tuta kendi halinde koşuyu 5. tamamlamıştı.Bugün nispeten daha uygun rakipler yanında, çok daha etkili bir yarış çıkarmasını bekliyorum, günün bir başka liman tercihidir.

PRENS GÖKSU

Safkan bir kere yumuşak çim piste bayılıyor ve çok iyi anşaltığı, kendisini iyi tanıyan bir binici ilede piste çıkıyor.Ben yarışın yeterincede süratleneceğini düşündüğüm için, yarış hazırlıklarındada kusursuz bir görüntü çizen bu safkanın, sonlarda çok etkili gelerek tüm rakiplerine hakim olmasını bekliyorum, bu programdaki en çok güvendiğim BANKO ismimdir.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 7,,3,6,5

2.AYAK : 1,,11,7,6,5

3.AYAK : 7⭐️

4.AYAK : 6,7,1,8,2,,3,4,5

5.AYAK : 4,6,3,1

6.AYAK : 3,6,12


TÜM YARIŞSEVER DOSTLARIMA BOL ŞANSLAR DİLERİM

6 thoughts on “31 MAYIS 2021 PAZARTESİ BURSA TAHMİNLERİM

  1. Üstad 2.ayağıda biraz ön planda tutsan gerçekten çok misli bulunurmuş, emeğine sağlık.

  2. Bizim üyelikler kaldığı yerden devam ediyor sanırım, ücretsiz yayına geçmeden çnce benim daha 20 günüm vardı abi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir