VİP ÜYELİK

ÜYELİK ŞARTLARI

ÜYELİK ŞARTLARI

1-  Paket ücretleri net olup, havale/EFT gibi tüm ödeme masraflar üyeye aittir.

2-  Üyelerin, üye olduktan sonra yaptıkları ödemeleri mutlaka bildirmeleri zorunludur. Bildirim yaptıktan sonra üyelikleri aktif hale gelmektedir. Tüm bilgilendirmeler ve yazışmalar yaristahmincom@gmail.com adresine yapılmalıdır. İstendiği taktirde kimlik bilgileri, adres ve telefon bilgileri (istendiği takdirde) site yönetimine iletmeleri zorunludur (bu bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır)

3- Farklı bir mecrada veya sosyal medya ortamında yarış yazarlığı, yorumculuk, tahmincilik ve paylaşım yapanların vs. kendilerinin ve yakınlarının abonelikleri teredütsüz silinecektir. Site genelindeki yorumlar bölümlerinde farklı tahminci veya sitenin reklamını yapanlar, onlarla ilgili bilgi payaşımı yapan üyelerinde, üyelikleri ihtarsız iptal edilir.

4- Site kuralları dışına çıkan üyeliğinin düşürülmesi halinde abonelik ile ilgili haklarda kaybolur. Ödenen abonelik ücretlerinin iadesi söz konusu değildir.

5- Sitede kullanılan kullanıcı adları genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

6- Site abonelerin her girişlerinde, sistem otomatik olarak ip adreslerini kayıt altına almaktadır.

7- Ortaklik üyelik paketleri sadece bireysel kullanım içindir, birden fazla kişi kullanamaz. Usulsüz kullanım  tespit edilmesi halinde uyarı yapılmaksızın abonelik iptal edilir.

8- Kısa süreler içerisinde en az iki farklı ip numarasından veya en az iki farklı şehirden siteye aynı abonelikle giriş yapıldığı takdirde, usulsüz kullanımdan ötürü site aboneliği sistem tarafından otomatik olarak düşürülecek ve abone haklarını kaybedecektir. Bu sistem tarafından otomatik yapılacağı için tekrar sitemize başvurmanız durumunda maalesef  sonucu değiştirmeyecektir, yüzden şifrenizi kimseyle paylaşmama konusunda hassas olunulması sizin açınızdan önemle bilginize sunulmuştur.

9- Sitemize yapılan yorumlar adminler tarafından kontrol edildikten sonra sitede gösterime sunulacaktır.

10-
 Kaba ve diğer üyeleri de rahatsız edecek şekilde aşırı dozda eleştiri yapanların ve uyarılara rağmen olumsuz mesaj göndermeye devam eden abonelerin site üyelikleri, uyarı yapılmadan silinecek, tekrar abonelikleri de kabul edilmeyecektir.

11-
 Sitemiz gerekçe göstermeden, üyelikleri ve abonelikleri kabul etmeme ve iptal etme hakkına sahiptir.

12-
 Sitemize abone olabilmek için 18 yaşından büyük olunulması gerekmektedir.

13-
 Site kuralları ihlali tesbitinde, sistem tarafından kayıt altına alınan ip adresleri esas alınacak ve yasal işlemlerde kullanılacaktır.

14-
 Sitemiz ortaklik üyelik paketlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

15-
 Sitemiz hiçbir şekilde tahminlerimiz sonucu kazanç garantisi vermemektedir.

17-
 Ortaklik üyelik ücreti ödeyerek siteye üye olan, üyelerimiz bu şartları kabul etmiş sayılacaklardır.